E-Mailling

E-Mailling

Şirketinize veya size ait, iletişime uygun, izinli e-mail verilerine e-posta gönderimi yapılan sistemin adı Mailing’dir.
 
Mailing, dijital pazarlamanın bir bacağı haline gelmiş, yeni teknolojilere ve internet çağına uygun reklam ve servis tanıtımı yapmaya yarayan “pazarlama çeşidi” olarak da gösterilmektedir.
 
Araştırma şirketlerinin yaptığı anketlere göre her 100 kişiden 35'i, mail hesabını yani “gelen mesajlar” kutusunu, internet tarayıcısından veya mobilden aktif olarak kontrol ediyor. Ve kendisine gönderilen ebültenlere göre alışveriş yapıyor, yönleniyor, haberdar oluyor veya marka hakkında bilgi sahibi oluyorlar.
 
Mailing yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, göndermiş olduğunuz e-postaların gönderilen kişinin gelen kutusuna düşmesidir. Eğer gönderdiğiniz e-postalar gelen kutusuna düşmüyor tam tersine istenmeyen mesajlar kutusuna yani Junk/Spam kutusuna düşüyorsa işte o zaman önemli bir sorununuz var demektir. E-posta gönderimi/mailing, yeni pazarlama sistemleri arasında hiç de zor olmayan bir işlem olarak gösterilmektedir. Çok zor olmayan bu işlem aslında tasarım ve içerik olarak şablonlarınızın mükkemmel hem de gönderimde de teknik kurallara uyulmasını gerektirir.
 
Gerçekten çok dikkat gerektiren, kurallara uygun ve doğru kullanılması gereken bu sistem kullanımı için yardımcı olacak pek çok profesyonel firma bulunmaktadır. Kullanıcılarınıza gönderdiğiniz tüm maillerinizin alıcılarınızın gelen kutusuna düşmesini istiyorsanız size bu konuda yardımcı olacak, konusunda uzman danışman güvenilir bir kuruluş seçmelisiniz.
 
Doğru bir Toplu Mail Gönderme Programı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus spam'a (yani izinsiz gönderi yaparak istenmeyen göndericiler listelerine) düşmemektir.
 
İşte bu mailing hizmetini en kaliteli şekilde sağlayan Firmamız profesyonel ekibiyle sizlere ve sizlerden mail alan kullanıcılara kaliteli hizmet sunma garantisi veriyor.
 
Doğru bir Toplu Mail Gönderme Programı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus spam'a (yani izinsiz gönderi yaparak istenmeyen göndericiler listelerine) düşmemektir.